Spolupracujte
s námi

01
Ozvěte se nám

Kdo jsme?

Jsme sdrůžení freelancerů, které zahrnuje několik nadšených tvůrců napříč všemi obory, jejichž překypující kreativní kapacita není svázána oteženemi tradičních firemních struktur

Nejsme zaměstnanci, kteří čekají na výplatu od šéfa. Jsme volnomyšlenkáři, kteří dokažou Vašemu projektu doslova vdechnout život a vytáhnout ho ze zhoubných vod průměrnosti a nechat ho na internetu zářit.

Odvaha riskovat. Nadšení z objevování nových postupů. Důvěrné vztahy s našimi klienty, které mnohdy vedou k navazování přátelství. To je to co nás zdobí! Víme, že aby člověk na internetu uspěl, je třeba popustit uzdu naší fantazie a přemýšlet v rovinách, o kterých ostatní nemají odvahu ani fantazírovat. Největším rizikem je totiž neriskovat vůbec! Zapadnout do průměru je jistý recept na to, aby jste byli na internetu neviditelní a Váš business chřadl, což se Vám ale s námi nemůže stát. Pro nás jsou moře vždycky otevřená a naše flotila stojí před Vámi v pozoru, aby Vás mohla navigovat do vzdálených míst, kde se nachází poklady, které zdaleka přesahují Vaše nejdivočejší představy. 

Pokud v tobě naše nastavení vyvolává pocity sounáležitosti tak je možné, že patříš k nám! Svět starodávných kreativitu-zabíjejících firemních struktur nemusí být tvým finálním osudem. Roztáhni svá křídla, napiš nám, protože život máš jen jeden.

 

02
Náš tým

Lidé, kteří umí mluvit

Adam Čížek
adam@designstudiox.cz

Richard Kameníček
richard@designstudiox.cz

David Šohaj
david@designstudiox.cz

Jakub Nuc

Anna Pelcová

Václav Rafaj

Ostatní jsou tak nabušení profesionálové, že lidská komunikace je pro ně příliš obížná