Co pro Vás můžeme udělat?

01
Webové stránky

Webové stránky

Web je vaše nejdůležitější vizitka

První dojem je naprosto zásadní. Často to první, co potenciální zákazník uvidí, když s vámi přijde do kontaktu, jsou vaše webové stránky. Pokud máte neatraktivní web, tak bude pro návštěvníka těžké poznat, že svoji práci děláte zodpovědně a srdcem na správném místě. Proto je web investicí, která se mnohonásobně vyplatí.

Moderní responzivní design

Podle současných statistik víme, že většina návštěvníků na web přijde z telefonu. Proto je dnes tzv. responzivní design nutností. Znamená to, že váš web bude optimalizovaný i pro mobily a tablety. Díky sbíraní dat z webů, které jsme již udělali také víme, jaký design a struktura zaručuje ten nejlepší návštěvnický zážitek.Weby stavíme tak, aby je vyhledávače jako Google a Seznam měly rádi.

Profesionální a přátelská spolupráce

Našim zájmem je vaše spokojenost. Když budete spokojení, tak věříme, že nás rádi doporučíte např. svých přátelům nebo rodině a na tom náš business model stojí. Proto vám výjdeme maximálně vstříc, aby výsledek vypadal přesně, jak jste si jej vysnili. Web bude jednou pro vždy váš a dostanete k němu jméno a heslo, aby jste si mohli změnin maličkosti jako např. texty nebo fotky.

02
Brand Marketing

Brandingová strategie

Vypadejte profesionálně

Vytvoření kompletního brandingového konceptu pro firmu může být klíčovým faktorem pro úspěch na trhu. Branding zahrnuje vytvoření jedinečné identity, vizuálního stylu, poselství a jazyka, které pomáhají vybudovat povědomí a vnímání značky u zákazníků.

Dejte o sobě vědět

Když umíte vytvořit kompletní branding pro firmu, máte schopnost vytvořit strategii, která pomáhá zákazníkům rozpoznat a zapamatovat si značku. Vytvořením loga, vizitek, bannerů a webu v souladu s brandingovým konceptem, umožňujete zákazníkům vidět jednotný vzhled a poselství firmy na různých platformách.

Být průměrný nestačí

Díky schopnosti vytvářet komplexní brandingové koncepty, můžete pomoci firmě vystoupit z řady konkurentů a získat věrnost zákazníků. Pokud tedy umíte vytvořit kompletní branding pro firmu, máte jednu z klíčových dovedností pro úspěšnou kariéru v oblasti designu a marketingu.

03
Marketing sociálních sítí

Sociální sítě

Jděte s dobou

Budování sociálních sítí pro firmy je důležité pro dosažení úspěchu v dnešním digitálním světě. Sociální sítě umožňují firmám přímý kontakt se zákazníky a komunikaci s nimi v reálném čase.

Digitální příležitost

Díky sociálním sítím firmy mohou zákazníkům poskytovat aktuální informace o produktech a službách, vytvářet interaktivní obsah, zlepšovat zákaznický servis a zvyšovat povědomí o značce.

Silný marketingový nástroj

Kromě toho, že sociální sítě umožňují firmám navázat osobní vztahy se zákazníky, jsou také účinným marketingovým nástrojem. Sociální sítě umožňují vytvářet cílené reklamy a získávat nové zákazníky prostřednictvím různých inzerčních formátů.

Budování sociálních sítí tedy pomáhá firmám zvýšit zisk, zlepšit povědomí o značce a vytvořit si silnou online přítomnost. Firmy, které se nezapojují do sociálních sítí, mohou ztrácet konkurenční výhodu a mohou mít potíže udržet si zákazníky.

04
Placená reklama

Placená reklama

PPC kampaně

PPC (Pay-Per-Click) kampaně jsou efektivním způsobem, jak získat cílenou návštěvnost na webovou stránku nebo eshop. Tyto kampaně fungují na principu placení za každý klik na vaši reklamu, a tedy umožňují měřit úspěšnost kampaně. S PPC reklamami lze rychle dosáhnout vysoké viditelnosti ve vyhledávačích a sociálních sítích, a tím zvýšit návštěvnost i prodeje. Klíčové pro úspěšnou PPC kampaň je cílení, které umožní zobrazit reklamu pouze uživatelům, kteří mají zájem o vaše produkty nebo služby.

Data Strategy

Znát data návštěvnosti webu a sociálních sítí je klíčové pro úspěšné vytváření marketingových kampaní. Tyto údaje poskytují důležité informace o chování návštěvníků a zákazníků, a umožňují tak vytvářet cílenější a účinnější marketingové kampaně.

Analýza dat návštěvnosti webu a sociálních sítí může například pomoci určit nejúspěšnější zdroje návštěvnosti, oblíbené stránky, klíčová slova, demografické údaje návštěvníků a mnoho dalšího. Tyto informace mohou být využity pro cílení reklamních kampaní a optimalizaci obsahu.

Díky znalosti dat návštěvnosti lze také lépe pochopit, jak návštěvníci interagují s webovou stránkou nebo s obsahem na sociálních sítích. To umožní optimalizovat uživatelskou zkušenost a zvýšit konverze.

V dnešní době jsou data z návštěvnosti webu a sociálních sítí klíčovým faktorem úspěchu v digitálním marketingu a jejich správné využití může pomoci firmám získat konkurenční výhodu a dosáhnout lepších výsledků.

Facebook reklama

Placená Facebook kampaň nabízí několik výhod oproti organickému dosahu. Nejvýznamnější z nich je cílení a zvýšení dosahu. Kromě toho poskytuje větší kontrolu nad výdaji a výsledky kampaně. Celkově může být účinným způsobem, jak dosáhnout marketingových cílů a zvýšit povědomí o vaší značce.