všechno vám nejprvě vysvětlíme

Spolupráce s námi

Proč my?

Bohaté zkušenosti a osobní přístup

Kromě tvorby webových stránek jsme vášnivě zapojeni do marketingového světa. V každé spolupráci s klienty se snažíme přistupovat individuálně a vyhledávat kreativní řešení, která zaručí spokojenost všech zúčastněných stran. Chceme, aby naši klienti pocítili péči a věnovanou pozornost, která přesně odpovídá jejich potřebám. Podívejte se na video níže a dozvíte se více o našich hodnotách a přístupu.

Řekněte nám o svém projektu

Rádi bychom Vám představili náš přístup a postup, který bychom zvolili pro Vaši zakázku. Věříme, že transparentnost a otevřená komunikace jsou klíčové pro úspěšnou spolupráci. Sdělíme Vám naši odbornou analýzu a poskytneme Vám konkrétní návrh řešení.

Nacenění projektu

Pokud se shodneme na spolupráci, budeme se držet předem dohodnuté ceny. Naše cenová nabídka bude transparentní a nebudeme ji navyšovat. Můžete se spolehnout, že nebudou žádná nepředvídatelná překvapení ohledně nákladů. Náš cíl je zajištění vzájemné důvěry a spokojenosti s naší spoluprací.

Co je v ceně?

Základní cena zahrnuje kompletní tvorbu webových stránek včetně textů a obrázků. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že váš projekt bude kompletní a kvalitní. Během tvorby máte možnost poslat vlastní fotografie a texty, ale není to podmínkou. Své projekty zvládneme realizovat od začátku až do konce a po celou dobu tvorby jsme připraveni konzultovat s vámi každý krok.

Marketing s námi

Podívejte se na naše portfólio

Přejít nahoru